285 | DVĚ ŽENY
VOBECKÝ František (1902 – 1991)
- starting price: 4 000 CZK
- hammer price: 5 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Pastel na papíře, 31,5 x 44,5 cm, volný list, datace 1931, signováno vpravo dole Vobecký 31.
Provenience:
Z pozůstalosti autora.